See English Version

راهنمای ثبت نام:

نام نویسی در سایت همایش:

1- در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید.

2- یک ایمیل از طرف سیستم برای شما ارسال می شود. به اطلاعات موجود در ایمیل توجه فرمایید.

3- به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید.

نکات مهم؛
 کارت ورود کلیه ثبت نام کنندگان در همایش، بلافاصله بعد از تائیدیه ثبت نام از سوی دبیرخانه، از طریق پروفایل کاربری قابل رویت خواهد بود؛ و ثبت نام کنندگان می بایست پرینت کارت ورود به همایش را در روز برگزاری به همراه داشته باشند.
 هزینه ثبت نام در دومین همایش بین المللی ثبت بیماری ها و پیامدهای سلامت  شامل؛ حضور در همایش 3روزه و استفاده از کارگاه های تخصصی همایش، 2 وعده پذیرایی نهار و میان وعده، دریافت پکیج همایش و دریافت گواهینامه حضور در همایش می باشد.
 هزینه ثبت مقاله و داوری برای نویسنده اصلی و همکار نویسنده مقاله شامل؛ دریافت گواهی پذیرش مقاله در صورت احراز امیتاز لازم می باشد.
 با توجه به محدوديت ظرفيت، در صورت تمايل هرچه سريع تر نسبت به تکميل مراحل ثبت نام اقدام نماييد.
 پس از ثبت نام قطعي و واريز هزينه آن، هيچ گونه وجهي مسترد نخواهد شد.
 تعهد برگزارکننده در موارد پيش بيني نشده اي مانند زلزله و يا هرگونه مورد خارج از اراده برگزارکننده که برگزاري همايش را امکان پذير نسازد، صرفاً برگزاري همايش در تاريخ دیگری مي باشد و در چنين مواردي مسئوليت ديگري متوجه برگزار کننده نيست.

توجه فرمایید واریز وجه بعنوان ثبت نام قطعی تلقی شده و امکان هیچ گونه برگشت وجهی بعد از واریز وجه، وجود ندارد.
شما می توانید به یکی از روش های زیر در همایش ثبت نام نمایید:

روش اول: ثبت نام آنلاین
ثبت نام آنلاین براي شركت در دومین همایش بین المللی ثبت بیماری ها و پیامدهای سلامت، به روش ذيل امكان پذير مي باشد:
1. آمـاده نمودن اطلاعات مورد نياز جهت ثبت نام به انضمام فایل اسکن شده از یک قطعه عکس پرسنلی 3×4
2. مراجعه به سايت همایش به آدرس www.DHRC.ir
3. مراجعه به منوی "ثبت نام" و انتخاب گزینه "ثبت نام"
4. تکمیل فرم ثبت نام و ثبت کردن اطلاعات با انتخاب گزینه "ثبت نام در سامانه" در پایین فرم
5. مراجعه مجدد به سايت همایش به آدرس www.DHRC.ir و ورود به سیستم با وارد کردن ایمیل و رمز عبور ارائه شده در فرم ثبت نام
6. قبل از انجام ثبت نام نهایی، لازم است تا کلیه ثبت نام کنندگان، راهنمای مربوطه را دانلود و مطالعه نمایند. برای این منظور، گزینه"دانلود راهنمای ثبت نام نهایی" را از پروفایل خود، انتخاب نمایید.
7.کلیه متقاضیان می بایست فایل اسکن شده عکس پرسنلی3×4  خود را مانند عکس نمونه در راهنمای ثبت نام در قسمت مربوطه آپلود نمایند. لازم به ذکر است در صورتی که فایل عکس اسکن شده در این مرحله در وب سایت همایش آپلود نگردد، ادامه مراحل ثبت نام مقدور نمی باشد.
8. با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت نام در این مرحله بصورت اينترنتي انجام مي گيرد، داوطلبان لازم است به وسيله كارت هاي بانكي عضو شبكه شتاب با در دست داشتن شماره کارت، رمز دوم، کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت نسبت به پرداخت وجه ثبت نام اقدام نمایند و یا تصویر فیش پرداخت شده را در این قسمت آپلود نمایند. برای این منظور شرکت کنندگان می بایست با انتخاب موضوع مورد نظر(شرکت در همایش  یا ارائه مقاله) مراحل پرداخت را پیگیری نمایند.
9. تائیدیه ثبت نام مستلزم این است که ثبت نام کننده، امکان صدور کارت در قسمت"صدور کارت ورود" را داشته باشد. در این صورت خواهشمند است پرینت کارت خود را در روز همایش با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر ارائه نمایید.
لازم به ذکر است؛ عضویت در سایت همایش برای همگان رایگان می باشد و به منزله ثبت نام در همایش نخواهد بود. برای تکمیل مراحل ثبت نام، حتماً مراحل لازم را طبق دستور العمل فوق تا پرینت کارت ورود در همایش طی نمایید.


روش دوم: ثبت نام تلفنی
ثبت نام كنندگان گرامي بايد وجوه ثبت‌نام خويش را به شماره حساب ذیل واريز نموده و مدارك خويش شامل؛ فرم ثبت نام تکمیل شده، اصل فیش واریزی، و یک قطعه عکس پرسنلی 3×4  را به یکی از روش های زیر به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند؛

الف- از طریق پست به نشانی؛ تهران، دبیرخانه دائمی همایش بین المللی ثبت بیماری ها و پیامدهای سلامت،
    info@dhrc.ir

ب- از طریق ایمیل کنفرانس به نشانی؛             
لطفا پس از ارسال مدارک خود، از طریق تماس با واحد ثبت نام دبیرخانه همایش به شماره 66053190-021، از تایید ثبت نام خود اطمینان حاصل فرمایید.
مشخصات حساب بانکی کنفرانس جهت واریز هزینه ها:
نام و صاحب حساب: درآمد دانشگاه علوم پزشکی تهران- مرکز تحقیقات سرطان
شماره حساب:  27619004/42
با شناسه : 5800

حتما شناسه پرداخت ذکر گردد.